You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/dwor-soplicowo.pl/includes/menu.inc).

Ekskluzywny ślub w Wenecji

on Jan 17, 2020
Wesela w ostatnich latach to prężnie rozwijający się biznes, nie brakuje osób, które na zrealizowanie wymarzonego ślubu przeznaczą wszystkie swoje oszczędności. Bierze się to zapewne nie tylko z tego, że ludzie mają więcej pieniędzy, ale również z przysłowiowego “zastaw się a postaw się”. Bywa, że pary młode decydują się zaciągnąć niemały kredyt, aby tylko nie wyjść na centusia.

Jak zorganizować wszystko, aby goście wspominali naszą imprezę do końca życia? Moża zrealizować wszystko za granicą, w jakimś miejscu wyjątkowym.

Jeżeli zastosowana w tym materiale narracja do Ciebie przemówiła, to zobacz tu (https://www.eccotravel.eu/usa/) inne tego rodzaju porady - one dotyczą analogicznej tematyki.

W naszej kulturze mamy wiele miejsc, które kojarzą się romantycznymi przeżyciami. Ślub za granicą będzie nas kosztował oczywiście dużo więcej pieniędzy, ale warto zaszaleć, jeśli stać nas na to. Możemy na przykład zorganizować ślub w Wenecji. Takie miasto jest bez dwóch zdań w stu procentach wyjątkowe i wspaniałe . Również wspaniałym miastem jest Paryż. Mnóstwo tutaj znanych z literatury i historii zaułków. Wyjątkowość takich miejsc zbudowany jest przede wszystkim historią i lteraturą. Znamy masę bohaterów i romantycznych motywów, czasami są to motywy, które graniczą z kiczem, ale mit tego miasta jest bez dwóch zdań mitem wyjątkowym. Czasami można zastanowić się nad kulturą bliższą Polsce. Jest bardzo dużo doskonałych miast, które związane są z kulturą słowiańską.

Panna Młoda, zimowa kreacja
Author: Weselni Paparazzi
Source: abcslubu.pl
Można pomyśleć nad zorganizowaniem takiej imprezy np. na Krymie lub nawet bliżej - w Czeskich Tatrach. Chociaż tego typu rozwiązania będą na pewno bardzo kosztowne, ponieważ należy jeszcze dodać do tego wszystkiego kwoty dojazdu, to niekiedy warto zrobić taką imprezę po prostu dla małej liczby gości, jedynie dla najbliższych. Wówczas koszty będą trochę niższe, a będziemy mogli spełnić swoje marzenia. Oczywiście na takie rozwiązanie mogą sobie pozwolić glównie ludzie bogatsi. Jeżeli jednak zorganizujemy imprezę tak, żeby zminimalizować ilość gości, może się okazać, że stanie się to w zasięgu naszych możliwości (ślub w wenecji z venice special). Najważniejsze przecież jest to, abyśmy to my mieli naprawdę najwspanialszy dzień w swoim życiu.