You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/dwor-soplicowo.pl/includes/menu.inc).

Duszniki Zdrój - a więc, przepiękne miejsce dla każdego, i o każdziutkiej porze roku

on Jan 3, 2021
Gdzie w Polsce znajduje się miasto Duszniki Zdrój? Co warto na jego temacik wiedzieć, będąc turystą? Dlaczego warto odwiedzić to konkretne miejsce? Jakie atrakcje tam na nas czekają? To wszystko i jeszcze bardziej dużo nie posiadając najbardziej małego problemiku odnajdziesz w środku naszego nowiutkiego - świeżutko napisanego - felietoniku!
plaża na Malediwach
Author: Juozas Šalna
Source: http://www.flickr.com


"Miasto uzdrowiskowe w województwie dolnośląskim" - w taki sposób można w skrócie powiedzieć, w jakim miejscu znajduje się nasz pisany dzisiaj "temat" a więc miasteczko o nazewnictwie Duszniki Zdrój. Co jednak znajduje się wewnątrz owym miasteczku takiego, że wzięliśmy go na "tapetę"? Już dajemy odpowiedź na to konkretne pytanie! Duszniki zdrój, to miasto, którego to odwiedzenie bywa dobre o każdej porze roczku.

Zaciekawił Cię ten artykuł? Cieszymy się. Pewnie wyrazisz chęć także przeglądnąć nowe frapujące treści? Wystarczy jedynie najechać na hiperłącze do witryny (https://www.eccoholiday.com/last-minute/index.php) i voila.

Ma w posiadaniu on sporo interesujących miejsc, takich jak dla przykładu: Kolejka dla turystów, Muzeum Papiernictwa, czy tak zwany "Zieleniec", nie napomykając już o Czarnym oraz Zielonym Stawie, czy też wielu starszych Kościołach.

Chcesz poszerzyć wiedzę z owego interesującego tematu? Więc najlepiej trafiłeś. Zwyczajnie kliknij to kurtki alpinistyczne i przeloguj się do kolejnej witryny.

Warto napomknąć, iż Duszniki Zdrój nie są sporym miastem - mając zaledwie niepełne 23 kilometrów kwadratowych oraz około 5 tysięcy mieszkańców (według wyliczeń z 2016 roku), posiada ogrom pięknych widoków i pogodę, która to sprzyja wspinaniu się, albowiem wspomniane miasto bywa położone na wysokości pięciuset trzydziestu siedmiu metrów nad poziomem morza ułożony pomiędzy innymi wzniesieniami.
Poza napomkniętymi już interesującymi miejscami, Duszniki Zdrój oferują nam takie jak: tak nazywany "CITy Walk", czyli audioprzewodnik po miasteczku; Zieleniec Ski Arena, przeznaczony dla wielbicieli sportów zimowych; Krainę SPA, wewnątrz której to można odpocząć, czy Bazę Gastronomiczna razem z innymi typami atrakcji!