You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/dwor-soplicowo.pl/includes/menu.inc).

Duża liczba z nas lubi stawiać przed sobą zadnia

on Dec 2, 2021
Każdy początek roku to czas, gdy stawiamy sobie cele, które chcielibyśmy wykonać w danym okresie.


To jasne każdy z nas za cel obiera sobie coś innego. To prawda, że duża liczba osób kończy wyłącznie na planowaniu, bo na ich spełnienie normalnie z upływem czasu brakuje samodyscypliny.


hiszpania wycieczka
Author: U.S. Department of Agriculture
Source: http://www.flickr.com


Cóż, taka już jest ta ludzka natura i nic ani nikt nie jest w stanie tego zmienić. Ci jednak, którzy są lojalni wobec własnych postanowień, za wszelką cenę usiłują zrobić wszystko, by wykonać je do samego końca. Jedni zrywają z uzależnieniami, następni zrzucają znienawidzone kilogramy, inni planują wycieczki do ukochanych zakątków. Jak widać ani jedno z powyższych planów nie bywa nierealne, wystarczy odrobina zaangażowania oraz chęci i wszystko się uda. Od lat marzysz, aby odwiedzić Hiszpanię? Więc przestań marzyć i spełnij to. Jeżeli intryguje Cię właśnie kreatywna Hiszpania wycieczka do tego kraju wcale nie jest poza kwestią Twoich możliwości. Po co marzyć, jak można to osiągnąć? Nie stać Cię? Porozglądaj się za kolejnym zajęciem i systematycznie odkładaj, a latem czy jesienią będziesz miał możliwość właśnie tam się znaleźć - Zdobądź więcej info. Jeżeli niezwykle fascynuje Cię właśnie Hiszpania wycieczka do tego państwa jest tylko kwestią Twoich chęci i jeśli tylko troszeczkę z siebie dasz, to nie okaże się to już wyłącznie marzeniem, ale pozostanie rzeczywistością.


zdjęcia
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com
rodzice
Author: Villa Glass
Source: Villa Glass


Rozpoczęcie roku to najlepszy czas na wyznaczanie celów.


Nie rezygnujmy z nich zbyt szybko.

Odczuwasz chęć na kolejne ciekawe posty? Nie zwlekaj! Stworzyliśmy ich przecież sporo. Zatem kliknij i ciesz się świeżymi treściami.

Przy odrobinie systematyczności nie będzie dla nas rzeczy niemożliwych do wykonania. Czym pozostawałoby życie bez marzeń i dążenia do ich spełnienia?