You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/dwor-soplicowo.pl/includes/menu.inc).

Doskonałe miejsca na spędzenie wolnego czasu

on Jun 4, 2020
Wielbicieli kajakarstwa jest w Polsce wiele. To bardzo miły typ aktywności fizycznej. Każdy, kto choć raz spróbował, nie poprzestanie na jednym razie. W Polsce nie brak interesujących tras kajakowych o przeróżnych pułapach trudności. Jeżeli ktoś nie rozporządza prywatnym sprzętem, jest w stanie pożyczyć kajaki na okres spływu.

aktywny wypoczynek
Author: TimothyJ
Source: http://www.flickr.com
Wypożyczalnie oferują kajaki najlepszej jakości i w niskich cenach, dlatego jest to przyjemność dla każdego, który uwielbia naturę i lubi kreatywnie spędzać wolny czas.
Mazury słyną z pięknych szlaków, gdzie odbywają się spływy kajakowe. Jednym z piękniejszych szlaków na te eskapady jest Krutynia. Uważana jest nawet za jedną z najpiękniejszych szlaków kajakowych w Europie. Aktywny wypoczynek w owych zielonych płucach kraju pozwoli się zrelaksować, a zapierające w piersiach oddech pejzaże nakłonią do powrotu w te strony.

Następnym, od dawna atrakcyjnym szlakiem jest Czarna Hańcza. Spływy kajakowe nie są skomplikowane, a ogromnie ciekawe. W pierwszej kolejności rzeka płynie pomału przez podmokłe łąki i rozlewiska, dalej krajobraz staje się zróżnicowany, rzeka ożywa i zaczyna meandrować przez Puszczę Augustowską. Stopniowe widoki lasu, trzcin, czy drobne utrudnienia w postaci obalonych drzew, czynią spływ coraz ciekawszym - przejrzyj spływy kajakowe Kaylon.

Dla tych co uwielbiają większe wyzwania, spływy kajakowe na rzece Rawce okażą się wyzwaniem. Dzika i dosyć skomplikowana do spływania rzeka w pełni zachowała naturalny styl. Płynie przez zdziczałe, podmokłe łąki, lasy i zbite zarośla, a jej skraje komponują piaszczyste, duże nasypy, jakie tworzą cudowne doznanie. W wodach owej rzeki egzystuje wiele odmian chronionych ryb. Na całej długości Rawka stanowi rezerwat.

na rzece
Author: Trevor Mattea
Source: http://www.flickr.com
Są to doskonałe lokalizacje na spędzenie wolnego czasu z dala od spalin i hałasu. Dla tych którzy nie mają osobistego ekwipunku, powstały wypożyczalnie. Z ich ogromnej oferty można wybrać nie tylko kajaki, ale wszystkie akcesoria pomocne do pewnego pływania. Ktokolwiek kto uwielbia ten gatunek sportu, znajdzie trakt stosowny do osobistych zdolności.

Przechodząc do meritum sprawy - ta proponowana strona www (https://www.eccotravel.eu/kenia/kenia-safari-i-plaza/) prezentuje nieco inny punkt widzenia na tę kwestię, niż to jest przedstawione w artykule, który teraz czytasz.

Wystarczy zaopatrzyć się w ekwipunek i wyruszyć na poszukiwanie przygody.