You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/dwor-soplicowo.pl/includes/menu.inc).

Domowe wakacje, czyli w jaki sposób urządzić potomkowi wolny czas w mieście?

on Jan 30, 2022
Wakacje letnie to okres, gdy można odpocząć od miasta i rodzinnie wybrać się w interesującą podróż czy wysłać swoje pociechy na wyśnione kolonie czy obozy.
Grecja
Author: John Karakatsanis
Source: http://www.flickr.com


wakacje - płótno
Author: Michal Goszczynski
Source: http://www.flickr.com


Nie za każdym razem jednak udaje nam wysłać dzieci w interesujące miejsce. Na szczęście, zależnie od wieku maluchów, coraz to częściej możesz spotkać rozmaite propozycje zajęć bądź imprez dla tych, jacy zostają w mieście, może być to przykładowo atrakcyjna półkolonia.

Różne wiadomości zwykle uaktualniają się z dnia na dzień - aktualna publikacja stale się przyda. Chcąc się z nią zaznajomić, wejdź w ten link - w nim wszystko dla Ciebie opisaliśmy.

Kiedy nasze maluchy są na tyle małe, iż nie mogą być w mieszkaniu same, z pomocą przyjdą nam z pewnością wakacyjne dyżury przedszkoli, w których brzdące otrzymają właściwą opiekę. Alternatywą mogą stać się coraz bardziej modne tak zwane domowe przedszkola, gdzie jedna z matek, zajmując się swym dzieckiem, może też przy okazji dojrzeć kilkoro pozostałych. Z latoroślami w szkolnym wieku będzie już nieco prościej, dlatego że one mogą się na pewien okres zająć sobą spotykając się chociażby z rówieśnikami na podwórzu czy w domu kultury.


Uśmiechnięty człowiek
Author: thejaan
Source: http://www.flickr.com


Sierpień i lipiec to miesiące, w czasie których najwięcej mamy okazji do korzystania z kąpieli słonecznych, jednak niekiedy aura się załamuje i krzyżuje nasze plany spędzenia błogich chwil na powietrzu. Wtenczas trzeba udowodnić, iż w domku też możemy doskonale się bawić, ażeby nasze maluchy nie utyskiwały, iż się nudzą z noskami przyklejonymi do bombardowanej kropelkami deszczu szyby.
Jeśli właśnie mieliśmy ochotę na majówkę, można rozłożyć kocyk na dywanie i wyobrazić sobie, że siedzimy pod drzewem i wcinamy smakołyki. Zamiast ekskursji statkiem po rzece zamieńmy kanapę z pokoju dziennego w Łódź i pożeglujmy w nieznane. Maluchy kochają takie zabawy wyobraźnią.