You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/dwor-soplicowo.pl/includes/menu.inc).

Dokąd wybrać się na urlop jak z bajki

on Sep 24, 2018
Jeszcze całkiem niedawno dla naszych rodaków szczytem marzeń było to, by pojechać do Niemiec. Chociaż część Polaków emigrowała do Chicago, to nie wszystkich było na to stać. A teraz nikogo nie dziwi to, że można polecieć do Nowego Jorku, czy pojechać do Islandii.
Grecja
Author: Alessandro Bonvini
Source: http://www.flickr.com
Ostatnimi czasy wielu Polaków obiera kurs na Grecję. Grecja to państwo, które po sporym kryzysie w ostatnich latach powoli podnosi się na nogi. Wielu turystów wraca do greckiego świata, a jest, gdzie powracać. Grecja kusi swoją gościnnością, przepysznym jedzeniem i przepięknymi warunkami przyrody. Każdy, kto chociaż raz był w greckim hotelu wie doskonale, że wysokie standardy są trzymane nawet w tych mniejszych hotelach. Grecy są mili i chce się tam zostać, bo pogoda ciągle jest przepiękna. Tak, więc gdy w naszym kraju robi się nieciekawie, nie pozostaje nam nic innego jak wyszukanie którejś oferty last minute i polecieć na jakieś fantastyczne greckie wyspy.

Bardzo dobre rozwiązanie na prawdziwy wypoczynek
Egipt
Author: Pavlo Hryhorash
Source: http://www.flickr.com
Kto jeździ na wczasy do ciepłych krajów dobrze wie, że ciężko jest wybrać spośród wielu ofert różnych biur podróży. Wiele osób postanawia wybrać się na wycieczkę na własną rękę. Niesamowicie kuszącym kierunkiem jest Egipt. Np. kusi zorganizowanymi turnusami, ale również będzie fantastycznym krajem, gdy sami zdecydujemy się zorganizować taki wypad. Egipt (w ofercie egipt z niemiec) poza wspaniałymi zabytkami, ma w sobie bardzo istotny aspekt, wręcz najistotniejszy dla niejednego z naszych rodaków, a jest to niezawodna pogoda. Każdy, kto jedzie na wczasy chce się pięknie opalić. Egipt jest fantastycznym miejscem dla znajomych, którzy chcą przeżyć przygodę.

Możemy pojeździć na pustyni na wielbłądzie, zakupić nurkowanie w okolicy rafy koralowej. Wiadomo, że każda atrakcja kosztuje, ale są to koszty, które zdecydowanie powinniśmy ponieść. Wrażenia pozostaną na zawsze. Co interesujące Egipt (www.coraltravel.pl/wczasy/wyniki-wyszukiwania/panstwo:Egipt:1) jest miejscem, do którego chce się wracać. Powodem jest to, że to bardzo fajny kraj dla turystów, a po drugie na jeden raz nie da się wszystkiego ogarnąć. Tak, więc do Egiptu chce się wrócić, żeby zobaczyć o wiele więcej niż w trakcie pierwszej wizyty, ale zostawiając sobie dużo na następnym raz. Tak, więc nie ma, co się zastanawiać tylko ruszać w drogę. A jeśli brak nam środków, to zawsze można trochę odłożyć przez dwa miesiące i wtedy szukać wycieczki i mknąć do Egiptu.