You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/dwor-soplicowo.pl/includes/menu.inc).

Dobrze pojechać na egzotyczną wycieczkę do Azji i przeżyć niezapomniane chwile

on Jul 21, 2020
Zima to dla jednych pora narciarskich szaleństw na stoku, kuligów czy lepienia bałwanów, dla innych jednak to bardzo niekorzystny czas, kiedy jest zimno, ciemno oraz ogólnie nieprzyjemnie. Okres, który trzeba przeczekać, tęskniąc za latem i słońcem. Niektórzy jednak poczekać nie chcą i w okresie zimowym wybierają się na zagraniczne, egzotyczne wakacje.
Kalifornia
Author: Tom Hannigan
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli chodzi o popularne kierunki zagranicznych urlopów, to coraz większą popularność zdobywają państwa azjatyckie oraz amerykańskie. Dużo osób zdecyduje się na wycieczkę do Chin, Indii czy Japonii. Ze względu na oryginalną, jakże inną od europejskiej kulturę iniespotykane, warte obejrzenia i odwiedzenia tereny i zabytki, wycieczki w te miejsca są niezwykle pożądane i chętnie wybierane przez turystów.Niemniej ciekawe i popularne są wycieczki po USA. Ten ogromny kraj ma do zaproponowania sporo uroczych i wartych zobaczenia miejsc i miast. Obejrzymy tu zarówno miejsca górzyste, lecz iciepłe plaże Kalifornii czy Hawaje. Wart odwiedzenia jest także Meksyk, a także kraje Ameryki Łacińskiej. Nawet krótkie wakacje (zobacz: malediwy z niemiec) na kubie, w Chile, Peru lub Brazylii pozwolą niejednemu turyście na poznanie całkowicie różnej od naszej polskiej, a poprzez to to ciekawej, długiej tradycji oraz niespotykanej kultury.

Wycieczki do USA, na Kubę lub do innych zamorskich i dalekich państw są z całą pewnością interesujące i powinno się się na takie wybrać. Nie należą niestety do tanich, dlatego jeśli marzymy o choćby krótkich wakacjach w zimie a nie stać nas na wyjazd do Ameryki lub do dalekich państw Azji, możemy bez problemu wybrać kraj położony bliżej Polski. Ciągle cieszą się popularnością podróże do Grecji albo Włoch, kolebek europejskiej kultury, gdzie nawet w okresie zimowym panuje wysoka temp. i możliwa jest nawet kąpiel w morzu. Dość często wybieranym kierunkiem urlopowym w okresie zimy są także niezmiennie Egipt, Turcja lub RPA, w których to państwach nawet w zimie są ogromne upały i niemal ciągle świeci słońce.

Jak widać, czas jesieni albo zimowy nie musi być smutnym, nostalgicznym okresem. Mamy możliwość wtenczas wybrać się na egzotyczną wyprawę, która na pewno pozwoli nam doładować akumulatory i znów cieszyć się wszystkim.