You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/dwor-soplicowo.pl/includes/menu.inc).

Dlaczego gra na ps GTA odniosła taki bardzo duży sukces?

on May 31, 2022
Bardzo często jest tak, że nawet osoby, które w zupełności nie interesują się grami komputerowymi - czy konsolowymi, po prostu wprost przepadają za GTA. Cóż, to może dziwić. Można zaryzykować twierdzenie, że Grand Theft Auto jest najlepszą grą jaka została opublikowana w ostatnich latach. Naturalnie pewnie masa graczy w zupełności nie zgodzi się z tym.
GTA 5
Author: Glen Bowman
Source: http://www.flickr.com
Jednak to pewne coś oczywistego, że dosłownie wszyscy mamy trochę inne gusta. Cóż, dlaczego zatem, gdy została wydana gta 5 (zobacz informacje dotyczące gry gta 5) niezmiernie wielu graczy niemal nie było w stanie rozmawiać na inne tematy? Można w sumie powiedzieć, że akurat twórcy Grand Theft Auto w odpowiedni sposób umieją połączyć kapitalną fabułę ze względną łatwością. A więc nawet tablica do pisania dla dzieci bez żadnego kłopotu potrafią radzić sobie z obsługiwaniem tej niezwykłej gry. Trzeba również napisać, że ogólnie możliwość bycia silnym gangsterem, który jeździ po amerykańskich miastach jest praktycznie czymś na wagę złota.W ogromnym błędzie są gracze, którzy myślą, że GTA charakteryzuje wielki schematyzm. Oczywiście być może nawet na pierwszy rzut oka istotnie możemy sobie pomyśleć, iż GTA jest jakby nie patrzeć wielkim schematem. Jednak mnogość różnego rodzaju misji sprawia, że z całą pewnością nie należy w taki sposób myśleć. Miejmy nadzieję, iż niedługo znowu twórcy GTA dadzą miłośnikom kolejną część gry... Zapewne nieco sobie poczekamy, ale z pewnością następna część będzie jeszcze bardziej genialna, aniżeli poprzednie. No co, powinniśmy we wszystkich przypadkach myśleć optymistycznie.

scena z gta v
Author: Videogame Photography
Source: http://www.flickr.com
Trzeba również powiedzieć, że generalnie Playstation to najbardziej wskazane rozwiązanie dla wszystkich osób, które chciałyby grywać w GTA! Fakty są takie, iż chociażby playstation network to fantastyczna opcja, dzięki to której wreszcie mamy możliwość grywać z innymi ludźmi (tutaj znajdziesz info o playstation network). Naturalnie Playstation to nierzadko znaczny wydatek finansowy - a więc nie może dziwić, że w naszym kraju jest sprzedawanych dużo mniej sprzętów oraz gierek, niż w Australii bądź Anglii. Rada dla tych osób, które pomimo problemów z kasą nie chciałyby zrezygnować z Playstation? Jak najbardziej warto rozejrzeć się po serwisach aukcyjnych.