You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/dwor-soplicowo.pl/includes/menu.inc).

Czy zdajecie sobie sprawę dokąd najrozsądniej polecieć na ekscytujące wakacje?

on Nov 14, 2019
Jesienne urlopy na ogół pozwalają zapomnieć o ścisku na plażach i odciążają domowy budżet. W Europie jesień jest ostatnią szansą, by złapać odrobinę słońca i załapać się na kąpiel w morzu, jednak Azjaci o tej porze dopiero zaczynają turystyczny sezon. Najchętniej odwiedzanymi krajami przez Polaków stały się Tajlandia i Indie. Indie to kraj niezwykły.


eccotravel
Zanieczyszczony i zatłoczony, przepełniony ekstremalnym ubóstwem i nieładem. Indie to miejsce, w którym aromaty przypraw mieszają się z zapachem kadzideł, a cały czas słyszany dźwięk klaksonów i niezliczonych tłumów staje się z czasem ukojeniem dla zmysłów. To miejsce, które otwiera oczy i uświadamia, jak wielkie szczęście mamy w życiu i jak wiele wdzięczności powinniśmy mieć do świata, za to, kim jesteśmy i czego w życiu doświadczyliśmy.


Wakacje w Indiach to połączenie kultur, kolorów, smaków i zapachów, za którą albo będziemy zawsze tęsknić, albo... Cała oferta. Last minute Cała ofertaz z sezonu na sezon zrzesza sobie coraz większą liczbę miłośników Azji. Ten kraj to jej pigułka, najprawdziwsza perełka. Podróżnych zahipnotyzują tysiące kilometrów plaż, dżungle, przebogata fauna i flora, pyszna kuchnia oraz sympatyczni i uśmiechnięci Tajowie. Poza tym kuszą niskie ceny i magiczna atmosfera. Kto raz odwiedzi Tajlandię będzie marzył, żeby http://www.eccotravel.eu/tajlandia/
Naturalnie powodem dla którego korzystamy z jesiennych wakacji są niższe ceny. Posezonowe obniżki czy rabaty to sposobność, by pojechać na wakacje nawet o połowę taniej. Tym, którzy marzą o zagranicznych wojażach, a nie mają zasobnych portfeli, biura podróży oferują dwa rodzaje tanich wyjazdów: first minute oraz last minute [TAG=egzotyka. W opcji first minute, na ofertę należy się zdecydować przynajmniej z kilkutygodniowym wyprzedzeniem. Ale bardziej opłaca się korzystać z ofert last minute.


papuga
Author: unbekannt270
Source: http://www.flickr.com
Im dłużej wstrzymamy się z decyzją wyjazdu, tym taniej go kupimy. Na dzień przed urlopem może trafić się nam oferta przeceniona nawet o 50 procent. Zakładając, że jesteśmy zdecydowani, aby czekać na walizkach do ostatniej chwili, nie mając pewności, czy znajdzie się wolne miejsce. O kilka procent tańsze są zwykle wycieczki sprzedawane przez Internet, bo nie musimy płacić za pośrednictwo agenta.