You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/dwor-soplicowo.pl/includes/menu.inc).

Czy w ogóle da się zrobić w dzisiejszych czasach karierę w muzyce?

on Oct 29, 2020
Świat niemalże zwariował na punkcie programów muzycznych - mowa akurat w owym momencie o takich programach TV, które niejako pomagają w poszukiwaniu gwiazdorów, wspaniałych piosenkarzy. Zasadniczo osiągnięcie ogromnego sukcesu nie jest realne, nawet w USA, lecz naturalnie w wielkim błędzie są osoby, które uważają, że programy typu Idol i tak nic nie są w stanie stać. Spokojnie - jeżeli ktoś umie dobrze śpiewać, a na dodatek cechuje się niesamowitą charyzmą, pewnie ma spore szanse na zaistnienie.
muzyka
Author: Justin Higuchi
Source: http://www.flickr.com
Jednakowoż nigdy nie można zakładać, iż takowe programy są wyłączną szansą na chociażby mały sukces. Może myślenie takie jak: dobra muza i tak się obroni jest odrobinę naiwne, ponieważ każdy diament trzeba oszlifować, lecz w końcu Leonard Cohen dał sobie radę bez uczestniczenia w takich programach. A zresztą skądinąd ciekawy kings of leon (sprawdź to) także wybił się, choć Wikipedia nie mówi o ich uczestnictwie w Mam talent, itp. To jak wypromować swój talent?

Dzisiaj dosłownie wszystko należy potrafić wylansować - czyli nagrajmy piosenki, a później zamieśćmy na znanym Youtube. Jednak Youtube nie jest wszystkim.

Zaciekawił Cię tytuł tego tekstu? Obowiązkowo sprawdź opracowanie (https://www.strojemikolaja.pl/), tam znajdują się jeszcze ciekawsze rzeczy, naprawdę warto je zobaczyć.

Trzeba także zadbać o to by ktoś mimo wszystko spojrzał na nasze nagrania. Ciężkie to zadanie, ponieważ na świecie takich ludzi jak my jest wielu. Praktycznie każdy chce być znany, być chociażby przez moment na topie, a więc konkurencja jest ogromna. Jednakże jeśli ktoś mocno wierzy w swoje umiejętności, swój "geniusz", nie może myśleć, że nie jest wyjątkowy. Zamieśćmy nagrania na Facebooku, lecz w żadnym razie nie obawiajmy się krytyki. Chociaż słowa pochwały są przyjemne, łechtają nasze ego, to i tak nic nam wartościowego nie mówią. Wyłącznie krytyka, naturalnie ta konstruktywna krytyka, jest wielce ważna.zespół Pink Floyd
Author: Jimmy Baikovicius
Source: http://www.flickr.com
Bardzo często obawiamy się takiej krytyki, uważamy, że to zwykłe hejterstwo, ale czy w istocie prawdziwi muzycy powinni uciekać do takich sztuczek? Naprawdę nie ma na świecie wykonawców, którzy są tak jakby świętymi krowami - należy to wiedzieć! Najważniejsze jest to, aby ciągle udoskonalać własne możliwości, styl. Należy również w odpowiedni sposób wzorować się na wielkich zespołach, czyli U2 bądź judas priest (czytaj więcej...) bez dwóch zdań mogą wiele sensownego nas nauczyć. Chociaż oczywiście nie możemy za bardzo przesadzać z tą nauką, ponieważ plagiatowanie wielkich tego świata nie jest być może czymś złym, ale tak czy siak sprawia, że niejako cofamy się, sprawiamy, iż zamiast błyskawicznie się rozwijać, zwijamy się, po prostu zatracamy własny styl. A to nic OK.