You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/dwor-soplicowo.pl/includes/menu.inc).

Czemu Szczawnica jest tak popularnym rejonie wypoczynku, jakiego rodzaju atrakcje może zaproponować turystom.

on May 30, 2021
Jednym z istotniejszych kryteriów, jakie należy brać pod uwagę podczas wyboru miejsca na wypoczynek, będzie dostępność do różnego rodzaju turystycznych atrakcji. Najlepiej, jeżeli dana okolica oferowałaby coś dla osób w różnym przedziale wiekowym i o różnych zainteresowaniach, wtedy liczyć można na dużą różnorodność turystów. Z pewnością do tego typu miejsc będzie się zaliczać Szczawnica, która jest jednym z najbardziej popularnych turystycznych miejscowości na południu naszego kraju. Jest ona położona tuż przy granicy polsko-słowackiej i otoczona uroczymi górami. Tak naprawdę to góry stanowią jedną z największych atrakcji tego rejonu, mają do zaproponowania niezliczone ilości rowerowych i pieszych szlaków. Znajdą wśród nich coś interesującego zarówno osoby chcące odpocząć, jak również poszukujące wyzwań i emocji. Adrenaliny z pewnością może także dostarczyć płynący w pobliżu Szczawnicy Dunajec. Na rzece tej organizowane są niezwykle popularne spływy tratwami, ale coraz bardziej popularny staje się też rafting oraz kajaki.


domki letniskowe szczawnica
Author: merec0
Source: http://www.flickr.com/photos/merec0/660330567/
domki letniskowe szczawnica
Author: Jean-Sebastien Roy
Source: Ogród pełen cienia
Ponieważ co roku do tego miasta przybywają setki tysięcy turystów, to baza noclegowa jest tam szeroko rozbudowana. Na turystów między innymi czekają cieszące się ogromnym zainteresowaniem domki letniskowe Szczawnica.

Masz apetyt na kolejną publikację na opisywany tutaj temat? Jeżeli tak, to raźno kliknij tutaj – to ważna strona!

Położone są one często na zboczach łagodnych gór i otoczone pełnymi zieleni lasami i łąkami. Ich popularność bierze się stąd, że są najczęściej kompleksowo wyposażone we wszystkie niezbędne do wygodnego mieszkania akcesoria, czyli sypialnie, kuchnię i łazienkę.

Wciąż masz wielkie kłopoty z odnalezieniem dobrej oferty? Nie martw się - sprawdź te propozycje, one z pewnością Cię nie rozczarują.

Dzięki temu da się bardzo wygodnie spędzić w tego typu domku nawet dłuższy urlop, co też wiele osób czyni. Domki Szczawnica jeszcze posiadają jedną dużą zaletę, że przy większej liczbie osób w nich mieszkających wychodzą bardzo atrakcyjnie cenowo, a poza tym dają odpowiednią prywatność (sprawdź tutaj).


Kolejną popularną kategorię noclegów stanowią prywatne kwatery, sporo urlopowiczów będzie się decydować także na jeden z licznych w okolicy pensjonatów. Natomiast dla osób które mają większe oczekiwania polecić można komfortowe, kilku gwiazdkowe hotele, jakich parę także będzie można tam znaleźć - .