You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/dwor-soplicowo.pl/includes/menu.inc).

Czemu dobrze wybrać się na Kaszuby? Jakie miejsca najkorzystniej tam zwiedzić? W jaki sposób spędzić czas?

on Apr 1, 2022
Kaszuby są faktycznie niezwykłą krainą na Pomorzu, ma ona rzeczywiście dużo do zaoferowania, z pewnością wspaniały, kuszący krajobraz, taki jak jeziora, lasy, a to wszystko w ciszy oraz spokoju.


kaszuby noclegi
Author: Jagoda♥Gio♥Maya
Source: http://www.flickr.com


To idealne rozwiązanie dla każdej osoby, która planuje odpocząć od hałasu miejskiego życia.
Kaszuby są specyficznym obszarem, jaki nie ma w rzeczywistości jednej stolicy, ponieważ do takiego miana aspiruje aż 7 miast.

Zobacz naszą następną podstronę. Tam opublikowaliśmy interesujące informacje. Prosimy - doczytaj szczegóły. Będzie nam niezwykle miło, jeśli wątki będą Ci się podobać.

Każde z z tych miast prześciga się w działaniach dla kaszubskiej społeczności. To dosyć specyficzne, ale ukazuje również koloryt tego regionu. Z pewnością w każdym miejscu będziemy mogli czuć się najlepiej, domki letniskowe nad jeziorem w tym regionie to idealny pomysł na wakacje, stąd więc nieważne do jakiego miasta pojedziemy, na pewno będzie miło.


domki letniskowe nad jeziorem
Author: Russ
Source: http://www.flickr.com
Dobrze zwiedzać ten region już od pierwszego dnia, warto przykładowo pójść do Parku Edukacyjnego w Tuchlinie, poznamy tam egzotyczne zwierzaki. Jest to miejsce, w jakim z pewnością dobrze spędzić kilka godzin. koniecznie warto odwiedzić Muzeum Etnograficzne we Wdzydzach Kiszewskich, gdyż znajdziemy tam skansen, jaki zawiera bardzo dużo rekonstrukcji chat kaszubskich, dworskich zabudowań, jak i wiatraków.


Oczywiście jak Kaszuby to też Gdańsk, a jeśli tam nie byliśmy powinniśmy odwiedzić to miasto, ponieważ rzeczywiście warto. Okres wolny na Kaszubach tak więc możemy spędzić aktywnie - odwiedzając różne miejsca, ale i leniuchowo, w domu nad jeziorem.


To taki plan na zwiedzanie jak przyjemne z pożytecznym, warto więc dobrze zagospodarować ten czas, by poznać jak najwięcej. Pamiętajmy także, iż jak Kaszuby noclegi są naprawdę komfortowe i w różnorodnych ciekawych miejscach tego obszaru.