You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/dwor-soplicowo.pl/includes/menu.inc).

Cypr w ostatnim czasie stał się bardzo popularnym kierunkiem wakacyjnym dla dużej liczby Polaków

on Jan 27, 2022
Cypr jest piękny oraz ciepły — to wręcz wymarzone miejsce na wojaże latem.


Cypr, jak wszyscy wiedzą, jest podzielony na dwie części. Jedna jest niepodległa i jest stowarzyszona w Unii Europejskiej, a druga (północno-wschodnia) należy do Turcji.
miasto - fotografijka
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com


Są tacy, którzy używają czasami wyrażenia okupowana. Sytuacja geopolityczna wyspy do tej pory jest nieunormowana. Jednak w żaden sposób nie przeszkadza to turystom, gdyż jest tam bardzo bezpiecznie, a ludzie są przyjaźni. Na wyspie wiele osób mówi po angielsku, zatem nie będziemy mieli żadnego trudności, by się porozumieć. Na przykład Larnaka jest miastem, które znajduje się na południowym końcu wyspy i bez kłopotu można dostać się tam bezpośrednio samolotem z wielu polskich miast. Lot nie będzie długi, a wakacje będą cudowną zabawą, ponieważ na wyspie jest fajnie. W Larnace bez problemów zarezerwujemy apartament w jednym z wielu hoteli. Powinniśmy odwiedzić w mieście Cerkiew św. Łazarza z IX w. oraz Meczet Al-Kebir. Kolejnym godnym uwagi obiektem jest także fort, który był zbudowany przez Turków w XVII wieku.

Jeżeli jesteś zdania, że odnajdziesz ciekawe treści w internecie, to przejdź do opisywanego problemu i kliknij w odsyłacz mieszczący się tu.

Na dodatek, miasto posiada piękną oraz piaszczystą plaż i promenadę, na której życie tętni nawet po zachodzie słońca. Prócz zwiedzania samego miasta będziemy mogli także wynająć auto, jeśli zechcemy zobaczyć wyspę.
Bez wątpienia powinniśmy to uczynić, ponieważ Cypr jest nadzwyczajny. Powinniśmy także skorzystać z okazji i zażywać regularnie słonecznych kąpieli. W Polsce słońce nie świeci aż tak pięknie, jak na wyspach Morza Śródziemnego.