You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/dwor-soplicowo.pl/includes/menu.inc).

Co warto zabrać na obóz zimowy dla swojego smyka?

on Apr 6, 2022
Jeżeli planujesz wypad nad morze lub zastanawiasz się, co spakować potomstwu na biwak narciarski czy też pewien zimowy obóz, to wskazówki znajdziesz w niniejszym tekście.
zachód słońca - Mielno
Author: O.Horbacz
Source: http://www.flickr.com


Ponieważ uczestniczyć będziecie w imprezach sportowo-rekreacyjnych, w czasie jakich każdy dzień jest bardzo aktywny, powinniście zabrać ze sobą rzeczy wygodne, które będą sprawdzały się podczas zimowych wyjazdów. Należy pamiętać o tym, że o ile na stoku może być bardzo zimno, tak w hotelu jest dość przytulnie oraz ciepło. Pamiętajcie jednak, żeby wyjeżdżać wyłącznie na kilka dni, zatem nie warto brać szafy czy komody. Każdy obozowicz musi posiadać swój bagaż, przy czym tym najmłodszym musimy postarać się dopomóc.

Chcielibyśmy Cię namówić do tak samo ciekawych wątków, które przygotowaliśmy dla Ciebie z radością. Zatem kliknij w źródło (https://bachledaresort.pl/kontakt) i czytaj to, na co będziesz miał chęć.

Dane, które tyczą się obozów narciarskich czy też wycieczek, mogłyby także być bardzo użyteczne.


Jeśli nie masz pewności, co należy wziąć na obóz zimowy albo wypad nadmorski, to powinieneś podzielić wszelkie rzeczy dla przykładu na część odnośnie higieny, w którą trzeba wrzucić szczoteczkę do zębów, pastę do zębów, mydło do mycia rąk (najkorzystniej stosunkowo mała butelka mydła w płynie), balsam pod prysznic, balsam do ciała, balsam do czyszczenia twarzy, balsam Bambino albo inny, szampon do włosów, krem do włosów, szczoteczkę do włosów lub grzebień, natomiast dla dziewczynki zapinki, opaski czy też gumki. Nie można by zapominać również o ręcznikach czy wilgotnych chusteczkach jednorazowych oraz o zwyczajnych chusteczkach higienicznych. Niezwykle przydatne będą także woreczki na zanieczyszczoną odzież oraz bieliznę.
Jeśli chodzi o część odzieży, to należy zabrać bieliznę, koszulki z krótkim rękawem, parę koszulek z długim rękawem, długie spodnie, strój sportowy, ciepłe ubranie, ciepłe kurtki, szalik, czapki oraz dwie pary rękawic, cienkie czapki, spodnie narciarskie, ciepłe skarpetki czy też dwie pary butów.