You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/dwor-soplicowo.pl/includes/menu.inc).

Co powinniśmy zwiedzić w Tajlandii?

on Jan 18, 2022
Kraina uśmiechów jest jednym z popularniejszych kierunków, jeżeli chodzi o Azję Południowo-Wschodnią.


Sporo osób preferuje ów kraj, którym bywa potocznie mieniona Tajlandia, w charakterze celu swojej pierwszej podróży na ten kontynent.


wypadek
Author: iStock.com
Spełnia ona wszelkie fundamentalne warunki: jest całkiem bezpieczna, posiada dużą noclegową ofertę w każdym przedziale cenowym, niezwykle łatwo jeździ się po tym kraju, możesz skonsumować doskonałe pikantne dania a także jest niezwykle egzotyczna. Jednakże, czego powinniśmy posmakować w Tajlandii?


Radość
Author: Earl McGehee
Source: http://www.flickr.com


Wyjeżdżając do egzotycznego państwa, którego sztuka kulinarna daleko różni się od tego, do czego europejski żołądek jest przyzwyczajony, nie sposób nie jeść czegoś innego. Uwielbiamy uliczne jedzonko, ponieważ jest oryginalne, tanie jak też przede wszystkim bezpieczne. Nie ma co obawiać się komplikacji żołądkowych – reguła jest prosta – czym dalej od turystycznych knajpek, a bliżej do punktów, gdzie konsumują miejscowi, tym pewniej. Przechadzając się ulicami Bangkoku, bądź pozostałych dużych miejscowości, na każdym kroku jesteśmy zaczepiani propozycjami thai massage.

Czy prezentowany wątek Cię zaintrygował? Zobacz też na pomocne notatki zawierające równie istotne informacje, które niewątpliwie całkowicie Cię wciągną.

Masaż głowy, stóp albo całego ciała – wszystko realne tutaj i teraz, na ulicy. Sugerujemy jednakże, ażeby udać się do specjalnych gabinetów, w którym to miejscu w wyciszonym wnętrzu, z niesamowitymi aromatami rozpylonymi w powietrzu, gdzie w tle słychać cichą, delikatną, orientalną muzykę przebiega specyficzny tajski masaż.


Masażystka używa łokcie, kolana, stopy, szczególnych ciosów dłońmi itd. Godzinny masaż całego ciała jest cudowny. Nie sposób nie spróbować w wielu miejscach, albowiem każdy jest troszeczkę inny.