You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/dwor-soplicowo.pl/includes/menu.inc).

Co ciekawego zaproponować może Południowa Afryka, podstawowe wiadomości o wycieczkach do RPA

on Nov 14, 2019
Urlopy w odległych, pełnych egzotyki miejscach cieszą się coraz większą popularnością wśród turystów. Od jakiegoś czasu dużą popularność mają południowo afrykańskie kraje, proponującą przygodę, jakiej nie doświadczy się w innych miejscach. Najdalej od Polski leży RPA, jeszcze do niedawna kraj ogromnych podziałów społecznych i bardzo burzliwych relacji wewnętrznych.
Wakacje nad morzem
Author: Fons Heijnsbroek
Source: http://www.flickr.com
Dziś potomkowie kolonistów i rdzennych mieszkańców mieszkają obok siebie, tworząc razem niepowtarzalną, barwną społeczność. RPA jest krajem, w jakim każdy turysta znajdzie coś dla siebie. Wybrzeże to fantastyczne plaże, liczne rafy koralowe i błękitne morze, czyli wprost idealne warunki do plażowania i sportów wodnych. Centrum z kolei to przede wszystkim raj dla wielbicieli dziewiczej przyrody. W RPA można zobaczyć w naturalnym otoczeniu w zasadzie wszystkie afrykańskie zwierzęta, w tym te najbardziej niebezpieczne i najczęściej oglądane, czyli lwy, bawoły i lamparty. Również miłośnicy górskiego wędrowania będą mieli powody do zadowolenia, bowiem wysokie góry to wymarzone miejsce na taką odmianę spędzania wolnego czasu.

wakacje
Author: Gareth Williams
Source: http://www.flickr.com
Ten właśnie kraj jest na tyle popularnym miejscem wypoczynku, że tak naprawdę wszystkie większe biura turystyczne posiadają w swoich katalogach wakacje RPA. Można tam dotrzeć liniami lotniczymi z każdego europejskiego kraju, ze względu na różnorodny klimat w zasadzie wszystkie okresy roku nadają się na urlop. Pamiętać tylko trzeba o tym, że urlopowy sezon trwa tam w grudniu i styczniu i wtedy ceny mocno skaczą do góry.
Jeszcze do niedawna RPA zaliczało się do krajów dość niebezpiecznych. Obecnie prezentuje się to znacznie lepiej, typowy turysta [polecany nocleg w Białowieży] raczej nie powinien się niczego obawiać, o ile nie pojedzie w niektóre niekoniecznie polecane miejsca. Jeżeli ktoś planuje się udać do RPA na dłuższy lub krótszy urlop, to może szukać rpa last minute - polecam stronę. Przy pewnym szczęściu może się udpolecam stronę wycieczkę za pół ceny wyjściowej, z pewnością będzie to niepowtarzalne, niezapomniane przeżycie.