You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/dwor-soplicowo.pl/includes/menu.inc).

Co ciekawego mają do wyboru turyści poszukujący spokoju i ciszy nad Bałtykiem.

on May 19, 2021
W lecie zdecydowana większość nadmorskich miejscowości jest pełna turystów, szczególnie jak jest ładna, słoneczna pogoda. O wolnych miejscach do SPAnia raczej wtedy trzeba zapomnieć, a na plażach jest tłok i ścisk.


zabytki hiszpani
Author: Jocelyn Kinghorn
Source: http://www.flickr.com


Przede wszystkim są oblegane większe kurorty, takie jak Gdańsk, Koszalin czy Kołobrzeg, i rzeczywiście są tam ogromne tłumy. Jednak będzie sporo osób, którym absolutnie to nie odpowiada, zdecydowanie bardziej będą woleli ciszę i spokój.

Zaprezentowany temat opisaliśmy z myślą Twoje potrzeby. Czekamy na twoją informację, czy podoba Ci się tekst. Daj nam znać - przejdź do strony wyspy kanaryjskie z niemiec !

Na szczęście nad naszym morzem również znajdzie się dużo miejsc, które takie warunki zapewniają. Najczęściej będą to niewielkie, położone na uboczu wioski, czasami liczące raptem kilkuset mieszkańców. Latem oferowana jest tam pewna kwater i noclegów, lecz będzie ich na tyle niedużo, że zbytni hałas nie będzie tam groził.
Jednym z takich miejsc są Kąty Rybackie, leżące na terenie Mierzei Wiślanej.odkryj stronę - https://eccoholiday.com/region/bulgaria/obzor/ -Ten niewielki ma około siedmiuset mieszkańców, a na jego terenie znajduje się morski port i dwie przystanie. W lecie dla turystów dostępne są liczne Kąty Rybackie noclegi, z reguły propozycję będą miały gospodarstwa agroturystyczne, prywatne domy i pensjonaty. Jeżeli ktoś się nastawia na ekskluzywny hotel, to raczej nie w tym miejscu, tanie noclegi Kąty Rybackie będą raczej nastawione na turystów, którzy nie będą oczekiwać luksusów, a bliższego kontaktu z przyrodą.


I ta właśnie miejscowość właśnie to zapewnia, ponieważ w okolicy znajdują się przepiękne, piaszczyste i przede wszystkim puste plaże, a poza tym największy w tej części Europy rezerwat czarnych kormoranów.