You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/dwor-soplicowo.pl/includes/menu.inc).

Ciekawe tematy sportowe na aktywny weekend

on Feb 4, 2021
Polacy spędzają coraz więcej czasu w aktywny sposób. Wystarczy spojrzeć jak wielką popularnością cieszą się chociażby imprezy biegowe w kraju nad Wisłą.


Rośnie liczba osób, jakie codziennie pojawiają się na różnego rodzaju zajęciach sportowych.


Rośnie zainteresowanie także odrobinę bardziej niszowymi aktywnościami jak chociażby łucznictwo czy też strzelectwo (polecane). Te ostatnie jest szczególnie popularne pośród imprez integracyjnych, gdzie zespoły z danej firmy czy też przedsiębiorstwa mają okazję wypróbować swoje umiejętności na strzelnicy. Jeśli chodzi natomiast o łucznictwo, to jesteśmy je również uprawiać na co dzień (łuki drewniane). Sprawa wygląda tak mając na uwadze całkiem łatwą dostępność sprzętu. Dla przykładu łuki drewniane można z łatwością nabyć w sieci bądź też sklepach militarnych. Warto jednakże przed zakupem pójść na strzelnicę a następnie zapytać o fundamentalne kwestie profesjonalnego specjalistę. Zostaniemy odpowiednio przeszkoleni również pod kątem kwestii technicznych strzelania jak i samego sprzętu.


drewno
Author: Konrad Gruza
Source: http://www.flickr.com


Z roku na rok tworzy się coraz więcej grup, które parają się różnego typu inscenizacjami z minionych epok. Okres średniowiecza jest w tym kręgu dość popularne. Obok profesjonalnej zbroi, szabli to w istocie łuki drewniane są nieodzownym elementem ekwipunku średniowiecznego wojownika. Niemal w każdym większym mieście możemy natrafić na taką ekipę zapaleńców, jacy często zbierają się aby inscenizować potyczki wojenne czy też codzienne życie z czasu średniowiecza.
Można również poćwiczyć swoje umiejętności z posługiwania się mieczem albo też z posługiwanie się strzałami i łukiem. Jest to na pewno kolejna możliwość na wykorzystanie wolnego czasu w niebanalny sposób.