You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/dwor-soplicowo.pl/includes/menu.inc).

Ciekawe miejsca w mieście Bełchatów

on Sep 24, 2018
Bełchatów miasto i gmina znajdująca się w województwie łódzkim. Dla miłośników siatkówki to jedno z najistotniejszych miast na piłkarskiej mapie kraju. To w tej okolicy trenuje jedna z najważniejszych grup naszego kraju. Nie tylko z piłki siatkowej jest znany Bełchatów, bo dla wielu miasteczko kojarzone jest szczególnie z odkrywkową sztolnią węgla brunatnego. Mieszcząca się w tym regionie podstawa noclegowa ma szczególne znaczenie dla progresu rekreacji.


Z racji tegoż iż miasteczko jest chętnie zwiedzane przez turystów w przeszłych czasach powstało dużo nowych stanowisk proponujących noclegi. W samym miasteczku jak i jego obrzeżach mamy do usług oprócz pensjonacików, domów noclegowych , czy hosteli, trzy -* hotele. Hotel w Bełchatowie posiada bardzo duży standard a noclegi w nim są bardzo atrakcyjne finansowo - szczegóły. Jak wiadomo liczącym się elementem każdego rozmieszczenia rekreacyjnego oprócz bazy hotelowej jest baza jadalna.
Przedstawiająca niezwykle istotny wyrób komplementarny w stosunku do podstawowych produktów turystycznych owego obszaru. Właściwie ocena danego miejsca przez podróżnika kształtowana jest notą oferty jadalnej. Różnorodność proponowanych miejsc i świadczonych usług a także oferowanej kuchni pozwala na zaspokojenie oczekiwań ludzi o różnych preferencjach. Dobrze, że tutaj jej nie brakuje co sprawia że bogata oferta restauracji , pubów i klubów stanowi magnes przyciągający do Bełchatowa. Tekst na podstawie strony internetowej: [Hotel Laura w Bełchatowie].

W knajpach podawane są dania rodzime (żurek według dawnej receptury, smażone prosię czy pasztet z zająca polany specjalnym sosem) jak również standardowe dania polskiej kuchni. Podawane są ponadto przystawki staropolskiej kuchni: pajda pieczywa zasmarowana smalcem ze smażoną cebulką i kwaszonym ogórkiem a na dodatek kilka rodzajów placka drożdżowego. Zazwyczaj restauracje posiadają możliwość serwowania zamówienia na wolnym powietrzu. Umieszczone restauracje w hotelu są odpowiednim miejscem na organizację uroczystości okazyjnych takich jak ślub, stypa, spotkanie biznesowe a także spotkanie rodziny. Bełchatów to miejsce, jakie warto odwiedzić.