You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/dwor-soplicowo.pl/includes/menu.inc).

Ciekawe gry na ps vita

on Nov 3, 2022
Niewielka, praktyczna i bardzo wygodna - to chyba najlepsza ocena poręcznej przenośnej konsolki, którą jest zaprojektowana kilka lat temu PS Vita. Konsola została wyposażona w dotykowy ekran o przekątnej 5 cali, a dodatkowo, co wyróżnia ją w gronie konkurentów, tylny panel z dotykowymi czujnikami, który daje całkowicie nowe możliwości jeżeli chodzi o sterowanie podczas grania. Łącząc funkcjonalności ekranu dotykowego z panelem tylnym dostaje się zakres sterowania niedostępny do tej pory w żadnym innym urządzeniu.
kontroler do playstation
Author: Fernando L
Source: http://www.flickr.com
Uzupełnienie układu sterującego są dwa analogowe drążki i dwa panele z przyciskami, dzięki ich wykorzystaniu jeżeli ktoś zechce sobie pograć w gry fabularne ps vita, to bez większych problemów da sobie radę z ich bardziej zaawansowaną obsługą.

Sprawdź też inne archiwum artykułów przedstawiających prezentowany wątek - bez strachu - wejście za darmo (www.pischool.pl/kursy-jezykowe-dla-dzieci-z-dojazdem/), zatem kliknij ten link!

Oprócz wydajnych i mocnych podzespołów i niespotykanemu do tej pory patentowi z dotykowym panelem z tyłu najnowsza konsolka firmy sony może zaoferować ogromne możliwości jeśli mówimy o interaktywnym graniu, sprzęt jest wyposażony w bezprzewodową łączność, można więc dowolnie próbować się łączyć z innymi użytkownikami nie zwracają uwagi na miejsce, gdzie oni się znajdują.O powodzeniu wszystkich urządzeń do rozrywki będą świadczyć głównie gry (więcej: FPS - gry na PlayStation Vita), które są na nie oferowane. Liczy się nie tylko cena, chociaż ta jest rzecz jasna dla sporej grupy najważniejszym czynnikiem, lecz także prostota i łatwość użytkowania, i możliwość grania z innymi użytkownikami. A właśnie wszystko to proponuje konsola Sony, która oferuje gry dla każdego chyba gracza. Wielbiciele strzelanek zapewne wybiorą jednej z gier fps ps vita, w tym kilka kultowych szlagierów doskonale znanych na przykład z komputerów stacjonarnych. W chwilach odprężenia między eliminowaniem kolejnych wrogów warto zobaczyć gry logiczne ps vita i przez parę chwil poćwiczyć swoje zwoje mózgowe.

A jeśli ktoś lubi słuchać muzyki, to dla takiego gracza sprawdzą się z pewnością gry muzyczne ps vita (przykład: obiecujące gry logiczne na PlayStation Vita), w które pograć będzie można z przyjaciółmi lub świeżo poznanymi graczami, którzy się połączą z naszym urządzeniem. Gier na ten rodzaj konsoli jest całkiem sporo, posiadają one przyzwoite ceny, więc spodziewać się można, że ta konsola jeszcze przez kilka lat nie straci na popularności, nawet w epoce wszechobecnych tabletów oraz smartfonów.