You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/dwor-soplicowo.pl/includes/menu.inc).

Chorwacja jest świetnym pomysłem na piękny wyjazd w wakacje

on Jan 13, 2022
Ten, kto zdecyduje się na wakacje w cudownej Chorwacji, na pewno nie pożałuje swojej decyzji.


Wszyscy lubimy wakacje. Jest wtedy gorąco.


fotografie
Author: Jörg Schubert
Source: http://www.flickr.com
Jednakże najbardziej wyczekiwany zawsze bywa urlop. Mamy możliwość, by wówczas totalnie się zrelaksować. Zapominamy o wszelkich troskach i ładujemy akumulatorki na kolejny rok. Jeżeli kochamy świetne jedzenie i ciepłe wody, to bez zastanowienia powinniśmy wybrać Chorwację. Jeżeli pragniemy jechać nad wodę, to oczywiste jest, że nie można jechać do stolicy, która znajduje się w głąb kraju. Zatem warto postawić na Split. To cudne miasto jest zarazem portem. Możemy tam znaleźć niezwykle wiekowe budowle. Niektóre są jeszcze z okresu Cesarstwa Rzymskiego. Chodzi tu choćby o pałacu cesarza Dioklecjana. Zachwycą nas te stare ruiny. Będziemy mogli wyobrazić sobie życie, które tętniło w tym miejscu wiele wieków temu. Można też przespacerować głównym bulwarem miasta. Jest tam cudownie. Magia tego miejsca na pewno nas zauroczy. Powinniśmy zawitać tam przy zachodzie słońca. Wiadomo przecież, że nie samymi widokami człowiek żyje. Gdy zgłodniejemy, to w Splicie czeka na nas spora ilość różnych knajpek i restauracji. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Jednym głównym mianownikiem są jednak najczęściej ryby i owoce morza oraz to, że jedzenie jest smaczne i świeże.


I oczywiście plaża oraz morze! Fantastyczna i gorąca pogoda, niewiele deszczu czy ciężkich chmur nad głową.

Nie poddawaj się - kontynuuj (https://www.astorhotel.pl/) interesujących Cię wpisów. Wyszukasz ich dosyć wiele na naszej następnej witrynie. Namawiamy!

Za to powita nas ciepła oraz niebiańsko czysta woda oraz cudne zatoki i plaże. Czyste szczęście.