You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/dwor-soplicowo.pl/includes/menu.inc).

Chcesz zorganizować swym pracownikom szkolenie łączone z wyjazdem integracyjnym ? Podpowiadamy, gdzie jechać!

on May 19, 2021
Chyba każdy pracodawca wie znakomicie, że nic tak dobrze nie motywuje pracowników jak na przykład zaplanowanie im kilkudniowego wyjazdu czy imprezy firmowej. Jeśli Ty także zastanawiasz się nad tą możliwością, a jednocześnie chciałbyś łączyć taki wyjazd z czymś bardziej pożytecznym, wtedy z pewnością musisz zainteresować się możliwością organizacji wyjazdu szkoleniowego połączonego z jakimś przydatnym kursem na przykład w Szklarskiej Porębie.


Dlaczego akurat Szklarska Poręba?


meble
Author: er Guiri
Source: http://www.flickr.com
Odpowiedź jest banalnie prosta - dlatego, iż szkolenia w Szklarskiej Porębie aktualnie uznawane są za jedne z najlepszych i organizowanych na bez wątpienia najwyższym poziomie. Oczywiście zazwyczaj celem wypadu integracyjnego jest zrelaksowanie pracowników, jednak nawet największa impreza nie stoi na przeszkodzie temu, żeby po południu przeprowadzić małe szkolenie. To naprawdę znakomity pomysł - wypoczęci pracownicy bez wątpienia znacznie chętniej będą przyswajać nową wiedzę. Jeżeli sprawdzisz, jakie możesz przeprowadzić szkolenia w Szklarskiej Porębie i kto zazwyczaj je prowadzi, wtedy bez wątpliwości zrozumiesz, dlaczego polecamy właśnie to miejsce.


szkolenia w szklarskiej porębie
Author: Mgzkun
Source: http://www.flickr.com


Wypad na weekend czy dłużej?


mieszkania
Author: cliff1066™
Source: http://www.flickr.com


Wiele na pewno zależy od tego, jaki dokładnie chcesz realizować podczas wyjazdu plan. Jeśli chcesz jedynie zrobić imprezę, wówczas dobrze sprawdzi się wyjazd (zobacz śpiwór) weekendowy.


Jeśli chcesz połączyć wypad ze zwiedzaniem, wówczas Dolny Śląsk na weekend to zdecydowanie zbyt mało i potrzebujesz o wiele dłuższego wyjazdu.świetna propozycja (ważny link)Jeżeli chcesz korzystać z bogatej oferty szkoleń, wtedy także powinieneś pomyśleć o wypadzie co najmniej trzydniowym - wybór należy do Ciebie!