You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/dwor-soplicowo.pl/includes/menu.inc).

Chcesz odpocząć? Wybierz tydzień w górach

on Jun 2, 2022
W obecnych czasach, dzięki niedrogim linom lotniczym, Polacy posiadają nieskończone możliwości podróżowania. Aby przemieścić się z jednego końca Europy na przeciwny nie musimy już wydawać majątku.


studenci
Author: Artur Nowacki
Source: http://www.flickr.com


Lecz mimo to, nadal sporo rodaków preferuje urlop w rodzimych miejscach, Lato zazwyczaj spędzają nad polskim morzem.

Jeśli zainteresowały Cię informacje w tym wpisie, to doczytaj nowe wątki na nowej stronie, która podpięta jest pod podanym linkiem.

Co jednak zrobić, kiedy pragniemy wypocząć w pozostałych sezonach w roku?


Nie ma raczej lepszej alternatywy niż zimowisko w górach - użyj tego linku. Nudzi cię już coroczne przyrządzanie kolacji świątecznej dla całej rodziny? Pragniesz przeżyć sylwestra oraz Nowy Rok bardziej aktywnie? A może obiecałeś dzieciom niezapomniane ferie? W każdym z tych przypadków ciekawym pomysłem będzie na pewno zimowisko w górach. Południowe rubieże naszego kraju pełne są pięknych krain, w których każdy weekend będzie niezapomniany. Do użytku będziesz miał stoki narciarskie najlepszej jakości, z możliwością wykupienia okresowego karnetu.


mieszkanie - kuchnia
Author: Mikhail Golub
Source: http://www.flickr.com


książki na półce
Author: Tom Page
Source: http://www.flickr.com


A co byś powiedział na Wielkanoc w górach - U-Kazika-Orawka? Od paru lat, to święto jest mocniej zimowe niż gwiazdka, szczególnie jeżeli wypada pod koniec marca. W owym czasie pensjonaty proponują atrakcyjne pakiety rodzinne, obejmujące śniadanie wielkanocne, kilka podróży na stoki, mnóstwo atrakcji. Wielkanoc w górach sprawdzi się także w przypadku, kiedy święto to przypada na ostatni weekend kwietna. Wówczas będziemy mogli upajać się pierwszym, cieplejszym weekendem w otoczeniu budzącej się przyrody. A nie ma przecież nic bardziej relaksującego, jak Spacer po szlaku turystycznym w kwietniu.
Polskie pensjonaty górskie są odwiedzane przez cały rok, bowiem miejsce to, w przeciwieństwie do morza, w każdym dniu roku jest interesujące. Bowiem nie tylko miłośnicy zabaw na stokach będą się tam dobrze bawić. Także lato albo wiosna są przyjemne na górskim obszarze, przekonaj się sam!