You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/dwor-soplicowo.pl/includes/menu.inc).

Beskid Śląski ma sporo atrakcji dla turystów oraz mieszkańców szczególnie piękne pasmo górskie

on May 25, 2022
Najwyższymi szczytami Beskidu Śląskiego są Skrzyczne oraz Barania Góra. Takie miasta jak na między innymi Szczyrk, Wisła czy też Ustroń przyciągają wczasowiczów nie tylko z całej Polski, lecz również z zagranicy przez pełny rok. Beskid Śląski proponuje idealne szlaki turystyczne oraz liczne atrakcje, na przykład festiwale oraz występy, które jedynie w samym okresie wakacyjnym odbywają się w zasadzie co sobotę oraz niedzielę.

Beskidy, góry
Author: Greg_Men
Source: http://www.flickr.com
Jest to również znakomite położenie dla narciarzy, gdzie są w czasie zimowym przygotowywane trasy z wyciągami dla narciarzy i wyciągi saneczkowe czy też krzesełkowe. Dla gości jacy nie mogą wytrzymać do zimy, aby pojeździć na nartach, w Bystrej obok Bielska-Białej otwarty jest całoroczny punkt, gdzie istnieją trasy narciarskie. Ze Skrzycznego należy polecieć na paralotni czy lotni oraz zjechać na dostosowanych do tego rowerach górskich.Między innymi w Bielsku-Białej na stokach Dębowca i w Ustroniu, na stokach Czantorii Wielkiej czy też na zboczach Równicy istnieją szyny saneczkowe będące fenomenalną atrakcją i zabawę dla całej rodziny. W Ustroniu należy także odwiedzać Leśny Skwer - więcej. Niespodzianek. Miłośnicy gokartów mogą poszusować gokartami na wyjątkowym szlaku w Bielsku-Białej.

W Bielsku-Białej na kultowych Błoniach znajduje się punkt ruchu drogowego, gdzie należy pożyczyć gokarty napędzane siłami mięśni oraz poszusować się na drogach z małymi znakami drogowymi oraz czynną sygnalizacją świetlną. W Beskidzie Śląskim należałoby także odwiedzać słynne Muzeum Koronki w Koniakowie. Beskid Śląski posiada mnóstwo atrakcji przez cały rok, z tej przyczyny każdy odnajdzie coś dla siebie.
Beskid śląski noclegi ma przygotowaną propozycję wielu hoteli, pensjonatów albo pokoi gościnnych. Do dużych oraz najbardziej ekskluzywnych należą na przykład Hotel Gołębiewski w Wiśle. W Szczyrku natomiast posiadamy Hotel Meta albo Hotel Orle Gniazdo.

Jeżeli wciąż nie możesz wyszukać niczego atrakcyjnego, to sprawdź pod adresem (https://www.eccoholiday.com/hotel-bulgaria-aparthotel-casablanca-20294.html), tam z pewnością odnajdziesz to, co okaże się dla Ciebie w tym momencie użyteczne.

Zaś w Ustroniu istnieje piękny Hotel Diament, w Bielsku-Białej tymczasem jest Hotel President.

Beskid śląski noclegi także oferuje sporo pensjonatów czy też domów gościnnych w ślicznych otoczeniach z widokiem na góry. W górach tymczasem jest możliwość spania w schroniskach, gdzie są przygotowane kwatery dla urlopowiczów.