You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/dwor-soplicowo.pl/includes/menu.inc).

Apartamenty w dużych miastach

on Apr 27, 2022
Od niedawna obserwujemy krach na rynku domów jednorodzinnych. Mały popyt na wille wpłynął na inwestycje w apartamenty. W dużych miastach apartamentowce rosną jak na drożdżach. Sztandarowe inwestycje to wrocławski Sky Tower i warszawski wieżowiec Złota 44.

Oprócz apartamentów popularne są również przestronne lokale w odrestaurowanych kamienicach.

Kiedy dowiesz się o publikującej interesującą Ciebie treść nowej stronie, to wcześniej zweryfikuj info (https://www.spijtanio.eu/noclegi-lichen-stary) odnośnie źródeł, z których pobiera ona informacje.

Ich wartości na rynku, podobnie jak apartamentów (dowiedz się więcej), zaczynają się od ponad dziesięciu tysięcy za metr kwadratowy.Świeże inwestycje powstają zazwyczaj w samych centrach miast, co jest bardzo cenione za łatwy dojazd i rozbudowaną infrastrukturę. Dodatkowo firmy deweloperskie starają się lokować apartamentowce w rejonie sporej ilości zieleni, tras spacerowych i skwerów. Czasy kamiennych pustyń na szczęście odeszły w niepamięć. Sprawdź nasze propozycje: .

Kraków
Apartamenty Warszawa oferuje w sercu miasta, na Mokotowie i na Woli. Osiedla wyrastają także na dalekich krańcach metropolii. W stolicy za ekskluzywne mieszkanie trzeba wydać najwięcej w Polsce – ceny przekraczają 7 milionów PLN. Cztery kąty w stuletnich odnowionych kamienicach da się odszukać m.in. na Śródmieściu, Saskiej Kępie i Żoliborzu. Koszty za metr kwadratowy wynoszą ponad dwadzieścia tysięcy złotych.

W innych częściach kraju można zobaczyć mniej drogie apartamenty. Świnoujście jest miejscem, w którym ekskluzywne mieszkania są budowane przeważnie dalej od centrum, w sąsiedztwie dużej ilości zieleni. Ceny potrafią być tu aż 2-krotnie mniejsze, aniżeli w stolicy. Można zwyczajnie wpisać w wyszukiwarkę "apartamenty Świnoujście", aby się o tym przekonać - przykłady apartamentów.

Z innej strony prezentuje się Kraków Apartamenty w tym znanym na całym świecie mieście są tylko odrobinę tańsze niż w Warszawie co widać gdy wyszukamy "apartamenty Kraków". Ceny krążą w rejonie 5-6 milionów PLN. Mieszkania w mieście królów mocno cenią sobie cudzoziemcy.