You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/dwor-soplicowo.pl/includes/menu.inc).

Świetny wypad na weekend dla twojej rodziny

on Dec 1, 2022
Jeżeli poszukujemy interesującego wypoczynku na parę dni, warto wybrać coś daleko od miejskiego tłoku, jaki często mamy na co dzień. Miast tego wypróbujmy jakieś zielone miejsce.
Weekendowy wypad w nieznane to doskonała okazja na lepsze poznanie partnera lub na spędzenie czasu z bliskimi. Często w codziennym pędzie nie mamy dla nich wiele czasu. Jeżeli szukamy czegoś na obszarze województwa podlaskiego, warto wybrać się do gminy rajgród. Są tam liczne szlaki piesze a także rowerowe, zatem pełen ruchu odpoczynek mamy zapewniony. Spokój pomoże w końcu skoncentrować się nam w końcu na tym, co istotne, czyli na relacjach z najbliższymi. Gmina ta posiada różnorodną ofertę noclegową, w tym ciekawe oferty noclegów agroturystycznych. Możemy mieć wówczas zapewnioną rodzinną atmosferę oraz zindywidualizowane podejście. Można rzecz jasna zarezerwować sobie luksusowy hotel.


rajgród
Author: bibinsatoulouse
Source: http://www.flickr.com


Gmina Rajgród to także idealne miejsce na organizowanie wszelakich konferencji, wesel oraz innych istotnych wydarzeń. Mieścina jest malownicza i z pewnością oczaruje wszystkich pięknymi krajobrazami. Miejscowość posiada także piękną atrakcję turystyczną, czyli górę zamkową.

Ta świeża publikacja z pewnością Cię zaintryguje, gdyż jest tam opisane naprawdę wiele ciekawych wiadomości na opisywany tutaj temat.

To najstarsza część Rajgrodu. Został tam niegdyś wybudowany gród warowny. Górka ta jest mała, dlatego z pewnością wejdą na nią także nasze maleństwa. Dobrze jest wejść na tę górę, gdyż widok z tej pozycji na rajgrodzkie jezioro (Pomosty pływające) jest przepiękny.
Na zboczu góry mieści się amfiteatr, a u jej stóp zadbana miejska plaża. Warto wybierać małe miejscowości, gdyż nie narażamy się na rzesze wszędobylskich turystów, dzięki czemu wypoczynek jest pełniejszy jak również spokojniejszy.